Ośmiu uczestników zajęć szachowych organizowanych w GCBiK w Iwaniskach wzięło udział w XVI Grand Prix Gór Świętokrzyskich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Iwaniska w Zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Szachistów podzielono na pięć grup: do 7 lat, do 10 lat, do 14 lat, do 18 lat i grupa Open. Każdy uczestnik miał do rozegrania 9 rund i zebrania max 9 punktów. Udział wzięli: Janosz Jakub, Barwiński Błażej, Barwiński Oskar, Janosz Aleksander, Nowacki Antoni, Nartowski Szymon, Suska Maja, Nartowska Emilia.
Pan Burmistrz Miasta i Gminy Iwaniska Marek Staniek pogratulował wszystkim szachistom i wręczył wygranym puchary wraz nagrodami oraz dyplomy i drobne prezenty pozostałym uczestnikom.
Najlepszy z grupy okazał : Błażej Barwiński, Aleksander Janosz i Szymon Nartowski.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wygranych partii i ciekawych pojedynków.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dużo cierpliwości w dążeniu do zdobywania wyższych umiejętności. Zwycięstwo nigdy nie przychodzi łatwo, ale trud się opłaci! Do zobaczenia na Turnieju Szachowym za rok!








